top of page

TAYPA TEKSTİL

Taypa Tekstil özel olarak hazırlanmış web tabanlı "Creatay" yazılımı ile müşterilerine kullanıcı adı ve şifre ile girilebilen özel bir portal sunmaktadır.

Bu portalda kullanıcılar ürünleri istedikleri gibi filtreleyebilmekte, tüm ürünleri hem normal hem tersyüz olarak 360 derece inceleyebilmektedir. 

Ayrıca müşteriler ürünler için yorum ve kritik yapabilmekte, yapılan yorumlar eşzamanlı olarak kullanıcılara bildirilmektedir.

MOSİ TEKSTİL

Mosi Tekstil için geliştirilen portal hem mobil hem web üzerinden çalışmaktadır. Aynı zamanda tüm ürünlerin barkodları E-Shot360 tarafından tanımlanmıştır.

Herhangi bir ürünün barkodu gösterildiğinde ürün 360 derece olarak sunulmaktadır.

Mosi Tekstil ürün sunumlarında ürünlerin yanında ekranlardan ürünün giyilmiş halini sunmaktadır

SENSILINE

Sensiline 360 çekimlerin yanında şirketimiz tarafından geliştirilen kiosk ve özel yazılım ile fuarlarda ürün tanıtımlarını ürünü giyilmiş olarak göstererek yapmaktadır. Aynı şekilde mağazalarında bulunan ekranlar ile müşteriler ürün etiketini ekrana gösterdiklerinde ürünü giyilmiş olarak görebilmektedir.

MOSİ TEKSTİL

Showroom içerisinde bulunan ve şirketimiz tarafından geliştirilen Kiosk ve yazılım ile ürünlerini 360 derece olarak müşterilerine sunmaktadır.

bottom of page