E-Shot360 fotoğraf stüdyosu ve fotoğrafçı ihtiyacını ortadan kaldıran, 360 derece fotoğraf çekiminden dekupeye, arka fon çalışmalarından fotoğraf etiketlemeye kadar tüm işlemleri otomatik olarak gerçekleştiren eşsiz bir teknolojidir.

Özel olarak tasarlanmış döner tabla sayesinde istenen açı aralıkları ile 360 derece çekimler sadece dakikalar içerisinde hazır hale gelmektedir.

Kurulum aşamasında tüm ayarlar bir kez yapıldıktan sonra fotoğraf makinesine dahi dokunmadan tüm işlemler otomatik olarak gerçekleşmektedir.

Bir günlük eğitimin ardından herhangi bir kişinin kullanabileceği E-Shot360 sistemi ile günde yüzlerce ürün çekimi yapılıp dekupe edilebilmektedir.

E-Shot360 sistemi 360 derece sunum için ihtiyaç duyulan HTML dosyalarını otomatik olarak oluşturmakta ve ürünlerin online yayınlanması sadece saniyeler sürmektedir.

JPEG, TIFF, PNG ve RAW formatlarda kayıt yapabilen E-Shot360 kendi içerisinde bulunan sunum yöneticisi programı ile çekimlerden videolar oluşturabilmekte veya katalog sunumu için PDF belgeler üretebilmektedir.

© 2023 by E-Shot360

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon