top of page

E-Shot360

E-Shot360 stüdyo ve profesyonel fotoğrafçı ihtiyacını ortadan kaldıran, herhangi başka bir yazılım kullanmadan fotoğrafları dekupe eden, istenen arka fon rengi veya görseli ile çıkış sağlayan, fotoğraflara logo veya metinnler eklenmesini sağlayan ve fotoğrafçılık bilgisi olmasa dahi sadece bir kişinin kullanımı ile çalışan bir fotoğraf çekim otomasyonudur.

İçerisinde bulunan ve tamamen bilgisayardan kontrol edilen Canon Eos 5D MarkIV fotoğraf Makinesi ve Canon 24-70 Lens ile çekim yapan E-Shot360 özel Kino ışıklandırmalar ile gün ışığı aydınlatması sağlamaktadır.

Yukarı aşağı ve açı hareketleri ile kamera çekilecek ürüne göre konumlandırılabilmekte ve tüm konumlar sonraki çekimler için kayıt edilebilmektedir.

Döner tablası 200 Kilo'ya kadar ağırlık kapasitesine sahip olup ayrıca Dummy asmak için üstten dönen motor mekanizması mevcuttur.

Tüm işlemlerin bilgisayardan gerçekleştirildiği E-Shot360 sisteminde fotoğraf makinesine dokunmaya dahi gerek yoktur.

machine1_edited_edited.png
machine2_edited.png

Otomatik Dekupe

E-Shot360 yapay zeka teknolojisi ile çekilen objeyi arka plandan ayrıştırmaktadır. Çekilen obje tercihe göre renk veya özel arka fon görselleri kullanılarak 360 derece olarak sunulabilmektedir.

Bir ürünün 360 derece çekimi 40 saniye, tüm fotoğrafların arka planlarının düzenlenmesi ve yayına hazır hale gelmesi yaklaşık 3,5 dakika sürmektedir.

0.JPG
0.PNG
0.JPG
MK075_0.PNG

Logo Yönetimi

Fotoğraflara istendiği taktirde logo veya metinler eklenebilmektedir. Sadece bir kez ayarlanan logo profili sayesinde devam eden tüm çekimlerde logolar fotoğraflara basılabilmektedir.

Ürün kodu fotoğrafın istenen yerine otomatik olarak yapıştırılabilmektedir.

Tag Yönetimi

Tüm fotoğraflar ürün özelliklerine göre etiketlenebilmektedir. Ürün etiketleri için herhangi bir dosya oluşmamakta ve tüm veriler fotoğrafın içerisine kayıt edilmektedir. 

Dijital Arşiv'lerde ürün bulmayı kolaylaştıran bu özellik aynı zamanda arama motorlarında ürünün üst sıralara çıkmasını sağlar.

Video - GIF- PDF oluşturma

E-Shot360 yazılımı içerisindeki Sunum Hazırlama menüsünde çekilmiş olan fotoğraflardan video veya GIF sunumları hazırlanabilmektedir. Videolara metinler eklenebilmekte ve çözünürlükler istenen şekilde ayarlanabilmektedir.

Ayrıca PDF çıkışı ile kataloglar oluşturulabilmekte, PDF'lere link eklenerek 360 görseller ile bağlantı sağlanabilmektedir. 

E-Shot360 yazılımı tüm bu işlemleri otomatik olarak yapmaktadır.

a1.gif
bottom of page